Infolinia działa od poniedziałku do soboty w godzinach / 900 - 2100
Infolinia / +48 531 800 494
e-mail / sklep@prohealth.pl

 

Najczęściej nasi klienci płacą za produkt w momencie zakupu gotówką bądź przelewem internetowym przekazując potwierdzenie przelewu pracownikowi firmy. Za pomocą systemy przelewy24 (online). Tą metodą nie trzeba pokazywać potwierdzenia przelewu a pieniądze księgują się błyskawicznie na koncie. Każda ze stron zostaje powiadomiona e-mailem.

 

Przelewy24 online

 

 

Można oczywiście dokonać płatności na podstawie wcześniej wystawionej faktury proformy. W momencie zakupu otrzymują Państwo paragon bądź fakturę VAT.

przelew_tradycyjny

 

 

Metoda płatności i wysyłi za pobraniem, za pomocą tego możecie państwo zapłacić za towar przy odbiorze, po oględzinach wraz z kurierem.

 Pobranie

   

Podane ceny zawierają podatek VAT - 23%. Nasze fotele cieszą się opinią bezawaryjnych, oczywiście udzielamy dwuletniej gwarancji z serwisem u klienta – w razie jakichkolwiek problemów specjalistyczny serwis przyjeżdża na miejsce i usuwa usterkę ( nie ma kłopotu z odsyłaniem fotela (o niemałych gabarytach do serwisu). Zapewniamy również odpłatny Serwis pogwarancyjny. Fotele nie wymagają przeglądów okresowych, a rozsądna eksploatacja pozwala na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie. Nie serwisujemy urządzeń masujących innych firm!